Головна » 2011 » Червень » 19 » Фартовий програш Сіріуса
18 червня 2011 р., 17:00, с. Цвіткове
"Сіріус" Цвіткове - ФК "Русич" Городище – 0:1

Арбітр:
Шланчак Микола Миколайович (Городище)

Голи:
Баб'як 0:1

Основний склад ФК «Русич»:
Юрик Вадим, Шовковий Сергій, Скалига Юрій, Зінченко Володимир, Пожар Віктор, Білоус Олег, Срібняк Олександр, Карпенко Володимир, Барабаш Максим О., Баб'як Вадим, Корнусь Микола.
На заміну виходили: Савенко Анатолій, Христич Владислав, Шевченко Микола , Юрін Юрій, Остапенко Андрій, Качур Валентин, Вербіцький Сергій.

На останній виїзний матч 1-го кола Чемпіонату Городищенського району 2011 року ФК «Русич» завітав у с. Цвіткове у гості до місцевої команди «Сіріус». Не звертаючи уваги на досить жарку погоду і не задовільний стан поля, команди вийшли з "бойовим" настроєм на гру. З перших хвилин матчу ініціативу на себе взяли гості. Провівши низку хороших комбінаційних атак, виходів сам на сам, але вболівальники "Русичів" так і не дочекалися голу у ворота суперника, а команда задовольнилась лише "розстрілюванням" стійок і поперечини воріт. Гості на натиск відповідали хорошими контратаками але також безрезультатними. Свисток першого тайму сповістив, що команди підуть на відпочинок з нульовою нічиєю.

Після перерви господарі поля в перші хвилини намагалися взяти гру на себе, але ФК «Русич» відразу перевів гру на половину поля суперника і продовжив бити "круглого" як не біля стійки, то в стійку, то у воротаря. У кінцівці матчу, коли вже відчувалася втома, «Сіріус» все частіше почав робити "вилазки" на ворота суперника, але їх блискавично гасив воротар Микола Шевченко. Свою справу до переможного голу довів Вадим Баб'як, який на 73 хв. матчу після передачі Володимира Карпенка втік від захисників на побачення один в один з воротарем і відправив м'яч у ближній кут воріт. Гра дещо вирівнялася після забитого голу і обидві команди мали змогу відзначитись, але ці моменти було вичерпано.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 1:0 на користь ФК «Русич».
Переглядів: 795 | Додав: VadyaNet | Рейтинг: 5.0/2