Чемпіонат району 2011, 9 тур

11 червня 2011 р., 17:00, м. Городище, стадіон «Колос»

ФК «Русич» Городище – «Граніт» Хлистунівка – 5:0

Арбітр: Камянський Валерій (Городище)

Голи: Карпенко - 1:0, Корнусь – 2:0, Корнусь – 3:0, Корнусь – 4:0, Карпенко - 5:0.

Основний склад ФК «Русич»: Тичко Антон, Шовковий Сергій, Дмитренко Руслан, Скалига Юрій, Зінченко Володимир, Білоус Олег, Срібняк Олександр, Карпенко Володимир, Барабаш Максим О., Баб'як Вадим, Корнусь Микола.

На заміну виходили: Савенко Анатолій, Христич Владислав, Коваленко Андрій, Юрик Вадим, Остапенко Андрій, Качур Валентин.

Запасні: Шевченко Микола.

Цей матч був першим для «Русичів» на стадіоні СК «Колос» у цьому сезоні.

До цього команди зустрічались двічі. У минулому сезоні наша команда двічі перемагала. У непростому матчі першого кола «Русич» виборов перемогу 3:2, забивши м’яч на останніх хвилинах. А у домашньому протистоянні городищани перемоли 4:2.

«Граніт» вийшов на матч у новій синій формі. На футболках були не лише номери, але й прізвища гравців. Це чи не перший такий випадок у нашому футболі, про що хочеться подякувати за відмінну організаційну роботу сільському голові та великому спортивному активісту Миколі Миколайовичу Дуднику. Власне він і захищав ворота гостей у першому таймі.

Матч розпочався із атак «русичів». Гості здебільшого грали на відбій. Але перший момент створили саме вони, скориставшись помилкою центральних захисників городищан. Та форвард «Граніту» пробив просто у Тичка.

Рахунок у матчі відкрив Володимир Карпенко, високо вистрибнувши після подачі зі штрафного, та головою надіславши м’яча у сітку воріт Дудника.

А далі настав час кращого бомбардира команди минулого сезону. Коля Корнусь забив свій перший гол у цьому чемпіонаті та й до того ж оформив свій перший хет-трик. Наприкінці першого тайму він вийшов сам-на-сам, пробив у воротаря, але не розгубився і з другої спроби відкрив рахунок своїм голам.

У другому таймі Коля забив іще 2 голи. А от крапку у матчі поставив все тож же Карпенко. Вова прибрав під себе захисника і невідпорно пробив у ближній кут воріт.

Рахунок дозволив Миколі Олексійовичу Шланчаку провести ряд замін, давши пограти гравцям резерву. Втім наша команда продовжувала атакувати, та мала нагоди збільшити рахунок.

Після цієї перемоги «Русич» вийшов на 2 місце. У першому колі команді залишилось зіграти 2 матчі – виїзд у Цвіткове та міське дербі проти «Цукровика».

Переглядів: 608 | Додав: VadyaNet | Рейтинг: 0.0/0