Головна » 2010 » Вересень » 29 » Махновський дебютує!
Махновський дебютує!
Нещодавно друг ФК «Русич» Костя Махновський провів перший матч у польській Екстракласі у футболці столичної «Легії». Це сталося у виїзному матчі проти «Заглембє» з Любіна.
Він кілька разів рятував команду, демонструючи блискучі сейви. Втім рахунок матчу виявився невтішним – 2:1 на користь господарів. Помилки захисників та асистента арбітра, котрий не помітив явний вихід м’яча за бічну лінію, не дозволив Кості відзначити дебют «нулем» у графі пропущених м’ячів.
Клуб з Варшави невдало стартував у чемпіонаті: у 7 матчах набрав лише 9 очок і поки йде на незвичному для себе 9-му місці.
Помітно, що рівень гри молодого городищенця росте. Це розуміють і тренери «Легії» та довіряють йому матчі в основі.
По закінченні минулого сезону, відігравши на Чемпіонаті Світу за збірну Словаччини, команду залишив його кум – Ян Муха. Тепер він захищає кольори ліверпульського «Евертона». Натомість у міжсезонні до команди повернувся з аренди Войцех Скаба та з’явився воротар хорватської молодіжки – Мар’ян Антоловіч. Тож конкуренція в команді висока.
Бажаємо Кості витримати її достойно та довести тренерам та глядачам, що він №1 у клубі «Легія» Варшава.
Ти не один!
РАЗОМ МИ – СИЛА!

Відеозвіт матчу можна побачити на офіційному сайті «Легії».
Переглядів: 716 | Додав: VadyaNet | Рейтинг: 0.0/0