Головна » 2011 » Вересень » 30 » Напередодні. Цукровик - Русич
Напередодні. Цукровик - Русич

Субота, м. Городище, центральний стадіон "Колос", 16:00.
Матч останнього туру чемпіонату господарі проведуть в гостях, на полі ФК "Русич". Фактором перенесення гри на поле Русича стало те, що в Цукровика проблеми з оформленням футбольного поля, трава не коситься на протязі місяця і немає розмітки.

Цей матч для Цукровика, по турнірному становищу, не відіграє ніякої ролі, але - це матч гідності, так як остання гра була завершена на користь "русичів" - 8:0. Для команди Миколи Шланчака цей матч може навіть вплинути на турнірне становище, зараз команда йде на четвертому місці. Але й не тільки потрібно думати про результат турнірної таблиці, потрібно також доказувати, що гра першого кола була не випадковістю.

По останнім матчам не можна сказати, що Русичу буде легко даватися ця гра. Цукровик показує хорошу контратакуючу гру і "жовто-синім" потрібно бути досить уважними в захисті. До того ж на це значно вплинуть проблеми з основним складом центральної лінії півзахисту, яка була відсутня і в грі проти Сіріуса. Гру пропустить Карпенко Володимир, та й ще є загадкою чи з'явиться на полі Срібняк Олександир, який через травму спини пропустив минулу гру. Ще в середу Олександр на тренуванні працював не з основною групою команди, але провів тренувальний матч.

Історія зустрічей команд:
всього зіграно 3 матчі, останній матч на полі "Русича" (25.06.2011р.): Русич - Цукровик - 8:0.
                    Цукровик         Русич
Перемоги:           0                 2