Головна » 2010 » Жовтень » 9 » П’ятнадцята перемога «русичів»
П’ятнадцята перемога «русичів»
У минулу суботу у гості в Городище завітала злагоджена команда з Хлистунівки, котра має у складі як молодих, так і досвідчених виконавців (чого вартий лише експресивний та емоційний сільський голова – Микола Дудник).
ФК «Русич» вийшов на матч у неоптимальному складі. Цього вечора не грали Сергій Шовковий, котрий через перебір жовтих карток змушений був пропускати матч і травмований Антон Тичко. Місце у воротах зайняв Микола Шевченко. Натомість Сергій освоював нову для себе функцію – асистента арбітра, допомагаючи арбітру матчу Валерію Кам’янському разом із Сергієм Шевченком.
Дощова погода внесла свої корективи у гру: поле було швидким, а удари були неприємними для воротарів.
«Русичі» почали матчі впевнено, проводячи в основному атакуючі дії, про що свідчить рахунок першої половини – 2:0 на користь нашої команди. Хоча рахунок міг бути більшим, але неупереджений Сергій Шевченко двічі зафіксував положення «поза грою».
Результат першої половини негативно вплинув на господарів і на початку 2 тайму через незлагоджені дії захисту гостям вдалось зрівняти рахунок. Після цього «русичі» помітно занервували,але продовжували атаки на ворота хлистунівців. Та другий гол у сезоні Миколи Сиченка розставив усе на свої місця. Остаточну крапку у матчі дальнім ударом поставив капітан Володя Шланчак – 4:2.
Це була п’ятнадцята перемога ФК «Русич» у сезоні, котрою гравці порадували свого друга – армійця Андрія Остапенка, що приїхав у звільнення на вихідні.
А після матчу гравці зібрались у дружній атмосфері, щоб поздоровити іменинника Руслана Дмитренка з 35-річчям. Тож у цьому сезоні «русичам» залишилось зіграти 3 матчі.
Наступного тижня городищан чекає суботній виїзд у В’язівок. А у неділю відбудеться городищенське дербі – ФК «Русич» буде номінальним гостем у матчі проти «збірної району» – ФК «Городище». Час початку матчу уточнюється.
Слідкуйте за анонсами та приходьте на наші матчі.
Ви не одні!
РАЗОМ МИ – СИЛА!