03 вересня 2011 р., 17:00, м. Городище, стадіон «Колос»
ФК «Русич» Городище – "Царина" с. Товста – 3:1

Корнусь – 1:0, Корнусь - 2:0, Корнусь - 3:0.

Основний склад ФК «Русич»: Юрик Вадим, Дмитренко Руслан, Шовковий Сергій, Пожар Віктор, Скалига Юрій, Карпенко Володимир, Барабаш Максим, Срібняк Олександр,
Вербіцький Сергій, Хричов Євгеній, Корнусь Микола.

На заміну виходили: Остапенко Андрій, Баб'як Вадим, Шевченко Микола, Зінченко Володимир.

Не зважаючи на те, що вже команди зіграли половину матчів другого кола чемпіонату, Русич вперше зміг помірятися силами з Цариною. Перший матч не відбувся з-за неявки господарів віддаленого села на власному полі.

І так, ближче до матчу. На поле команди вийшли не основними складами, в Русича відчувалася невелика проблема з складом так, як на лаві лишилось всього чотири гравці, один з них гравець основи. Але це не так проблематично, як у гравців Царини, вони взагалі матч розпочали в 10-х.

Вже за перші десять хвилин гри господарі відкривають рахунок, якщо не брати до уваги гол, який не зарахували з-за досить сумнівного положення поза грою. Після голу ще було проведено декілька атак і після цього гра набула рівного характеру. Під завершення першого тайму "русичі" збільшили відрив ще на один гол.

Після настанов тренера Русич виглядів жвавіше і не підпускав Царину близько до своїх воріт. Вони нав'язували атаки гостям і більше проводили час на їхній половині, але не втрачаючи нагоди гості скористалися помилкою в центрі поля і скоротили відрив в один м'яч. Це "русичів" не насторожило, а навіть добавило стимулу для гри. Після проведення замін господарі затисли Царину на своїй половині поля і постійно проводили гострі атаки. Крапку в цьому матчі поставив точним ударом у "дев'ятку" Корнусь Микола і приніс команді перемогу з рахунком 3:1.

Слідуючий матч Русич проведе у суботу проти лідера чемпіонату.

Переглядів: 856 | Додав: VadyaNet | Рейтинг: 5.0/1