Головна » 2011 » Квітень » 23 » Перша вольова перемога
Гол Володимира КарпенкаЧемпіонат району 2011, 2 тур
23 квітня 2011 р., 17:00, с. Хлистунівка, стадіон щебзаводу
«Імпульс» В’язівок – «Русич» Городище – 2:3

Арбітр: Гарбар Віталій (Городище)

Голи: 1:0 Поліщук (9 хв.), 1:1 Карпенко (17 хв.), 2:1 Степанок (18 хв.), 2:2 Срібняк (39 хв. - пен.), 2:3 Кравченко (73 хв.)
Основний склад ФК «Русич»: Шевченко Микола, Шовковий Сергій, Дмитренко Руслан, Зінченко Володимир, Скалига Юрій, Білоус Олег, Срібняк Олександр, Карпенко Володимир, Баб'як Вадим, Шланчак Володимир, Корнусь Микола.
На заміну виходили: Христич Владислав, Барабаш Максим О., Качур Валентин, Вербіцький Сергій, Пожар Віктор, Савенко Анатолій, Кравченко Андрій.

Матч на стадіоні Щебзаводу розпочався з атак господарів – команди «Імпульс» В’язівок, котрі намагались не розігрувати довгих комбінацій, а швидко переводити м’яч у лінію атаки і завершувати її ударом по воротах. Русичам доводилось порушувати правила і після одного зі штрафних капітан команди Ярослав Поліщук відкрив рахунок. Через 10 хвилин Володимир Карпенко, що непогано провів дебютний поєдинок, красивим ударом головою зрівнює рахунок. Та уже через хвилину Імпульс знову вийшов уперед. Гол забив найактивніший Ігор Степанок. А через п’ять хвилин Олександр Срібняк прокинув м’яч по правому флангу, увійшов у штрафний майданчик, де у боротьбі із захисником заставив того зіграти рукою. Сам Сашко і реалізував зароблений пенальті.
У другому таймі гра тривала у тому ж ключі – з великою кількістю єдиноборств на кожному клаптику поля. Команди почергово мали можливості відзначитись. У «Русича» дві 100 % нагоди втратили Срібняк та Кравченко, який вийшов на заміну. Як виявилось та заміна стала ключовою, адже саме Андрій відмінним ударом головою на 73 хвилині забив переможний м’яч, ставши героєм матчу.
Слід відзначити, що господарі поля не змогли знайти хлопців для подачі м’ячів, тож інколи м’яча шукали по кілька хвилин. Наприкінці зустрічі не витримали нерви у гравців обох команд і виникла невеличка конфронтація, але вона швидко закінчилась. Непогано відпрацював у якості асистента арбітра Барабаш Максим Вікторович.
Тож «русичі» показали справжній характер та забезпечили собі вольову перемогу і хороший настрій перед великим святом.
Особливу подяку вся команда хоче висловити нашим палким вболівальникам, що підтримували нас у цьому виїзному матчі!
Наступної суботи наша команда проведе чергову зустріч у Петропавлівці.