FC Rusych - першість району 2011

Радимо використовувати Mozilla, Opera або Google Chrome. Із Explorer ви не зможете переглядати усі сторінки.

ФК Русич шукає спонсора!!!

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
-
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--

-
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--.

Бомбардири
М Гравець Голи
1

Коваленко Андрій   

9
2Карпенко Володимир    7
3

Барабаш Максим О.

5
4Баб'як Вадим 5
5

Корнусь Микола

5
6

Срібняк Олександр

3
7

Кравченко Андрій

3
8

Шовковий Сергій

3

Турнірна таблиця
Місце Команда І О
1

"Садівник"  

20 49
2

"Граніт"

20 46
3

"Колос"  

20 41
4

"Русич"   

20 41
5

"Імпульс"    

20 38
6"Цукровик"    20 33
 7 "Царина"     20 20
8 "Дирдин"     20 18
9

"Петропавлівка"

20 17
10

"Сіріус"  

20 14
11

"Урожай"  

20 0

Форма входу

                       
ПЕРШЕ КОЛО

1 тур - 16 квітня (субота)

"Колос" Вільшана - ФК "Русич" -                 3:0
"Сіріус" Цвіткове - "Садівник" Мліїв -        1:2
"Імпульс" В'язівок - "Царина" Товста -     1:0
ФК "Цукровик" Городище - "Граніт"  -       2:0
ФК "Дирдин" - "Урожай" Валява -              6:2
ФК "Петропавлівка" - вихідні

2 тур - 23 квітня (субота)

"Садівник" Мліїв - "Урожай" Валява -       4:0
"Царина" Товста - ФК "Петропавлівка" -   1:1
ФК "Русич"  - "Імпульс" В'язівок -             3:2
"Граніт"  - "Колос" Вільшана -             1:2 (+:-)
"Сіріус" Цвіткове - ФК "Цукровик"  -         1:3
ФК "Дирдин" - вихідні

3 тур - 30 квітня (субота)

ФК "Цукровик"  - "Садівник" Мліїв -           0:2
"Колос" Вільшана - "Сіріус" -              8:1 (-:+)
"Імпульс" В'язівок - "Граніт"  -                  1:2
ФК "Петропавлівка" - ФК "Русич"  -           0:1
ФК "Дирдин" - "Царина" Товста -               3:3
"Урожай" Валява - вихідні

4 тур - 7 травня (субота)

"Царина" Товста - "Урожай" Валява -       5:2
ФК "Русич" Городище - ФК "Дирдин" -       9:1
"Граніт" - ФК "Петропавлівка" -                 5:0
"Сіріус" Цвіткове - "Імпульс" В'язівок -   1:2
ФК "Цукровик"  - "Колос" Вільшана - 3:1 (+:-)
"Садівник" Мліїв - вихідні

5 тур - 14 травня (субота)

"Колос"  - "Садівник" Мліїв -              8:1 (-:+)
"Імпульс" В'язівок - ФК "Цукровик"  -       5:3
ФК "Петропавлівка" - "Сіріус" Цвіткове  - 2:0
ФК "Дирдин" - "Граніт" Хлистунівка -         6:7
"Урожай" Валява - ФК "Русич"  -              0:14
"Царина" Товста - вихідні

6 тур - 21 травня (субота)

"Садівник" Мліїв - "Царина" Товста -        3:0 
"Граніт" Хлистунівка - "Урожай"  -            3:0 
"Сіріус" Цвіткове - ФК "Дирдин" -             1:5 
ФК "Цукровик"  - ФК "Петропавлівка" -    3:2
"Колос" Вільшана - "Імпульс" В'язівок -   2:1
ФК "Русич" Городище - вихідні

7 тур - 28 травня (субота)

"Імпульс" В'язівок - "Садівник"  -             3:5
ФК "Петропавлівка" - "Колос"  -                2:4
ФК "Дирдин" - ФК "Цукровик"  -                1:1
"Урожай" Валява - "Сіріус" -                     2:5
"Царина" Товста - ФК "Русич"  -                0:3 
"Граніт" Хлистунівка - вихідні

8 тур - 4 червня (субота)

"Садівник" Мліїв - ФК "Русич"  -                 1:0
"Граніт"  - "Царина" Товста -                      5:0
ФК "Цукровик"  - "Урожай"  -                     9:0
"Колос" Вільшана - ФК "Дирдин" -             3:0 
"Імпульс"  - ФК "Петропавлівка" -             2:2
"Сіріус" Цвіткове - вихідні

9 тур - 11 червня (субота)

ФК "Петропавлівка" - "Садівник" Мліїв -  0:6
ФК "Дирдин" - "Імпульс" В'язівок    -        2:4
"Урожай" Валява - "Колос" Вільшана -     0:4 
"Царина" Товста - "Сіріус" Цвіткове -       7:2
ФК "Русич"  - "Граніт" Хлистунівка -          5:0
ФК "Цукровик" Городище - вихідні

10 тур - 18 червня (субота)

"Садівник" Мліїв - "Граніт" Хлистунівка -  4:1
"Сіріус" Цвіткове - ФК "Русич" Городище -0:1
ФК "Цукровик"  - "Царина" Товста     -       1:0
"Імпульс" В'язівок - "Урожай" Валява -    7:3
ФК "Петропавлівка" - ФК "Дирдин"     -      0:0
"Колос" Вільшана - вихідні

11 тур - 25 червня (субота)

ФК "Дирдин" - "Садівник" Мліїв -                4:8
"Урожай" Валява - ФК "Петропавлівка" -  1:3
"Царина" Товста - "Колос" Вільшана -       2:3
ФК "Русич" - ФК "Цукровик" Городище -    8:0
"Граніт" Хлистунівка - "Сіріус" Цвіткове - 5:2
"Імпульс" В'язівок - вихідні

ДРУГЕ КОЛО

12 тур - 23 липня (субота)

ФК "Русич"  - "Колос" Вільшана -                   1:1
"Садівник" Мліїв - "Сіріус" Цвіткове -           7:1
"Царина" Товста - "Імпульс" В'язівок -         3:2
"Граніт" Хлистунівка - ФК "Цукровик"  -       3:3
"Урожай" Валява - ФК "Дирдин" -                  4:5
ФК "Петропавлівка" - вихідні

13 тур - 30 липня (субота)

"Урожай" Валява - "Садівник" Мліїв -           2:9
ФК "Петропавлівка" - "Царина" Товста -       1:1
ФК "Русич" Городище - "Імпульс" В'язівок - 1:1
"Колос" Вільшана - "Граніт" Хлистунівка -    2:0
ФК "Цукровик"  - "Сіріус" Цвіткове -             9:1
ФК "Дирдин" - вихідні

14 тур - 6 серпня (субота)

"Садівник" Мліїв - ФК "Цукровик"  -              3:1
"Сіріус" Цвіткове - "Колос" Вільшана -        2:14
"Граніт" Хлистунівка - "Імпульс" В'язівок -  5:2
ФК "Русич"  - ФК "Петропавлівка" -               0:2
"Царина" Товста - ФК "Дирдин" -                   4:0
"Урожай" Валява - вихідні

15 тур - 13 серпня (субота)

"Урожай" Валява - "Царина" Товста -          0:3 
ФК "Русич" Городище - ФК "Дирдин" -          2:1 
ФК "Петропавлівка" - "Граніт"  -                   0:4
"Імпульс" В'язівок - "Сіріус" Цвіткове -      7:1
"Колос" Вільшана - ФК "Цукровик"  -           6:2
"Садівник" Мліїв - вихідні

16 тур - 20 серпня (субота)

"Садівник" Мліїв - "Колос" Вільшана -          3:3
ФК "Цукровик"  - "Імпульс" В'язівок -          1:5
"Сіріус" Цвіткове - ФК "Петропавлівка" -     3:3
"Граніт" Хлистунівка - ФК "Дирдин" -            3:1
ФК "Русич" Городище - "Урожай" Валява -   9:1
"Царина" Товста - вихідні

17 тур - 27 серпня (субота)

"Царина" Товста - "Садівник" Мліїв -           0:6 
"Урожай" Валява - "Граніт" Хлистунівка -   0:3
ФК "Дирдин" - "Сіріус" Цвіткове -                 0:2
ФК "Петропавлівка" - ФК "Цукровик"  -       1:5
"Імпульс" В'язівок - "Колос" Вільшана -      4:1 
ФК "Русич" Городище - вихідні

18 тур - 3 вересня (субота)

"Садівник" Мліїв - "Імпульс" В'язівок -        1:2 
"Колос" Вільшана - ФК "Петропавлівка" -  10:2
ФК "Цукровик" Городище - ФК "Дирдин" -    3:2
"Сіріус" Цвіткове - "Урожай" Валява   -       3:0
ФК "Русич" Городище - "Царина" Товста  -   3:1
"Граніт" Хлистунівка - вихідні

19 тур - 10 вересня (субота)

ФК "Русич" Городище - "Садівник" Мліїв -     0:2
"Царина" Товста - "Граніт" Хлистунівка -      0:6
"Урожай" Валява - ФК "Цукровик"    -           0:3
ФК "Дирдин" - "Колос" Вільшана -                1:11
ФК "Петропавлівка" - "Імпульс" В'язівок -   3:4
"Сіріус" Цвіткове - вихідні

20 тур - 17 вересня (субота)

"Садівник" Мліїв - ФК "Петропавлівка" -       3:0
"Імпульс" В'язівок - ФК "Дирдин" -                3:0
"Колос" Вільшана - "Урожай" Валява -         3:0
"Сіріус" Цвіткове - "Царина" Товста              0:0
"Граніт" Хлистунівка - ФК "Русич"  -              3:1
ФК "Цукровик" Городище - вихідні

21 тур - 24 вересня (субота)

"Граніт" Хлистунівка - "Садівник" Мліїв -      1:0
ФК "Русич" Городище - "Сіріус" Цвіткове -   2:1
"Царина" Товста - ФК "Цукровик"  -              2:2
"Урожай" Валява - "Імпульс" В'язівок -       0:3
ФК "Дирдин" - ФК "Петропавлівка" -             6:0
"Колос" Вільшана - вихідні  

22 тур - 1 жовтня (субота)

"Садівник" Мліїв - ФК "Дирдин" -                   7:8
ФК "Петропавлівка" - "Урожай" Валява -     3:0
"Колос" Вільшана - "Царина" Товста -          4:0 
ФК "Цукровик" Городище - ФК "Русич" -       1:4
"Сіріус" Цвіткове - "Граніт" Хлистунівка -    1:6
"Імпульс" В'язівок - вихідні

Подія

До початку залишилось:


НАШІ ПАРТНЕРИ

Друзі сайту

Група вконтакті


Городище онлайн


Сайт ФК «Цукровик»

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0