Головна » 2011 » Травень » 29 » Нічия у Товстій та футбольні провидці
Нічия у Товстій та футбольні провидці

У минулу суботу ФК «Русич» вирушив на черговий матч Чемпіонату району, але прибувши у не близьку Товсту виявилось, що господарі не з’явились на місце проведення матчу. Арбітр матчу Хамаза зафіксував неявку господарів і відповідно поразку команди «Царина».

«Русичі» вирішила не гаяти час дарма і поділившись на два склади, зіграла «двосторонку». Спочатку у першій половині товариського матчу забили «жовті», а у другому таймі «сині» провели м’яч у відповідь.

День виявився дуже насиченим подіями. Перед матчем привітання з нагоди дня народження отримав Саша Срібняк. А після зустрічі гравці вирушили на випуск до СШ №3 привітати нашого випускника – Толю Савенка та подарували йому м’яч на пам'ять.

А далі був вечір великого футболу – у фіналі Ліги чемпіонів грали два європейські гранди – «Барселона» і «Манчестер Юнайтед». «Русичі» дали свій прогноз на матч. Більшість із наших хлопців передбачали перемогу команди з Іспанії, хоча й було немало тих, хто сподівався на виграш «червоних дияволів». Найкращими оракулами виявились Слава Мандзя та Саша Срібняк, які абсолютно точно угадали результат. Переможців обов’язково чекає винагорода.

Але це уже після чергового матчу чемпіонату району, котрий команда проведе у суботу на виїзді проти «Садівника». Запрошуємо наших вболівальників підтримати команду у принциповому матчі.

Переглядів: 628 | Додав: VadyaNet | Рейтинг: 3.0/2